EŞİKLİ SÜRME SİSTEM

Eşikli Sistem Özellikleri


Bir dekorasyon ürünü olarak ortaya çıkmakta olan eşikli sürme sistem ürünü, sıklıkla ev ve ofis alanlarının balkonlarında uygulanmaktadır. Cam balkon türleri arasında yer almakta olan bu sistem, daha uygun maliyetli olduğundan tercih edilmektedir. Birçok firma tarafından üretilmekte olan bu sistem balkon kapama sistemleri arasında yer almaktadır. Diğer ürünlere oranla farklı özelliklere sahip olan bu ürün içerisinde;


  • -Yana kayma sistemine sahip olması,

  • -Raylar üzerinde hareket olanağının bulunması,

  • -Uygulandığı mekanlara genişlik katması,

  • -Kanatlar aracılığı ile oluşturulması,

Geniş kasa modeline sahip olması gibi özellikler yer almaktadır. Bütün bu özelliklerin yanı sıra kolay üretim ve montajlama, sarkma olanağının bulunmaması, üretimi sırasında kullanılacak olan malzemelerin kaliteli olarak seçilmesi, birçok renk ve model seçeneğine sahip olması gibi özellikler de eşikli sürme sistem ürününde yer almaktadır.


Dekorasyonda Ürün Çeşitliliği


Oldukça geniş bir yelpaze olarak bilinmekte olan dekorasyon, giderek gelişerek pazar payını sürekli arttırmaktadır. Bu alanda hizmet vermekte olan firmaların sunduğu hizmetler arasında eşikli sürme sistemi, akordeon kapı, duş kabin, perde sistemleri, tente sistemi, katlanır cam balkon gibi hizmetler yer almaktadır. 


Bütün bu hizmetlerin kendi bünyelerinde farklılaşmış ürünleri bulunmaktadır. Camlı yada camsız kullanılan akordeon kapı, güneşten korumaya yarayan değişik tente modelleri, farklı modellerde üretilen duş kabin modelleri dekorasyonun ana temasını oluşturmaktadır. 


Tüm bu ürünlerin üretim, satış ve pazarlama işlemleri bu alanda hizmet vermekte olan firmalar tarafından yapılmaktadır. Dekorasyon alanında uzman firmalar arasında yer almakta olan Alba Alüminyum firması ürünleri ve kalitesi ile yıllara meydan okumaktadır. Rakiplerinden her zaman bir adım önde olan bu firma sunduğu ürün çeşitliliği ile sıklıkla tercih edilmektedir.