TENTE / PERGOLE SİSTEMLERİ

Motorlu Pergole Sistemleri

Otomatik gölgelendirme olarak bilinen motorlu pergole sistemleri, son dönemlerde yapılarınıza şıklık ve zenginlik katmak için tasarlanan bir üründür. Uzun yıllardan beri uluslararası bayilik kurarak büyümeyi hedefleyen firmalar, mimari açıdan bulunduğunuz mekanlara otomatik gölgelendirme sistemleriyle marka olma yolunda ilerliyor. 


Ülkemizde bu kapsamda hizmet veren birçok firma tecrübeli, profesyonel ekibi ve yüksek statüde görülen kaliteli ürünleriyle dünya çapında lider olmak için adımlar atıyor. Uygulanan bütün projeler müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanarak, sürekli gelişen ve değişen teknolojik imkanların her türlü ağından yardım alarak; otellere, park ve bahçelere, restoran, kafe, villa, inşaat ve mimarlık alanında hizmet veren her türlü tüketiciye yönelik çalışmalarını sürdürüyor.


En belirgin amaç ise, müşterilerin yaşam alanlarını daha donanımlı, daha iyileştirici ve mimari açıdan daha mükemmeliyetçi ürünlerle geliştirmek için çalışmalar yapmaktan geçiyor. Mimari gölge ve tente sistemlerinde elektrikli bir motor yardımıyla tentenin açılıp kapanmasını sağlayan sistemler bütünü içinde yer alan tüm firmalar sizlere hizmet verebilmek için pek çok proje ile karşınıza çıkabiliyor.

Pergole Sistemler İle İlgili Seçim Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar?


Her mekan ve her projeye uygun özel olarak tasarlanmış dekoratif modeller ile yaşam alanlarınıza estetik çözümler sunan bir ürün olan motorlu pergole sistemleri, normalde otomatik ve motorlu diye adlandırılarak farklı bir ürün gibi karşınıza çıkabiliyor. Ancak bu durum aynı şeyi ifade etmesine rağmen halk arasında iki farklı şekilde kullanılmasından kaynaklanıyor. 


Motorlu tente deyince zahmetsizce açılıp kapanabilen sistemin en önemli öğesi olan motorun gücü ve kalitesinin ön planda tutulması gerekiyor. Bu kapsamda hizmet almak için kullanacağınız sistemin ömrünün motora bağlı olduğu, doğru montaj ve işçilikle birlikte tamamlandığı ve tentenizin ömrünü uzattığı unutulmaması gereken detay olarak akıllardan çıkmaması gerekiyor.


Burada unutulmaması gereken ve birbiriyle bağlantılı şekilde hareket eden diğer bir nokta ise, tentenin kumaşı ve ne kadar kaliteli ise ömrünün o kadar çok uzayacağıdır. Bu kapsamda motorlu pergole sistemleri konusunda seçim yaparken dikkatli olmak ve kurumsal firmalardan hizmet almak en doğru tercih olurken tente sistemleri, tente modelleri ve tente kumaşları konusunda bilgi sahibi olmanız sizlere her zaman fayda sağlayacaktır.

Mimari Açıdan Uyum Sağlayan Pergole Sistemleri

 Mimari yapıdan bağımsız olarak konumlandırılan ürün seçeneği; özelliği ile şıklığı tamamlamakta ve konforlu tasarımlarıyla alanlarınızı büyütmeyi hedeflemektedir. Mimarinize uygun modeller hazırlanmakta olup, taşıyıcıları ile ortama uygun farklı bir hava kazandırmak için çalışmalar yapılmaktadır. Belirlemiş olduğunuz yapıdaki açık havayla temas halinde olması yönünde hazırlanan ürün seçeneği, gücünü ve fonksiyonel yapısını tasarımından almasının yanı sıra, görüşünüzü engellemeyen özelliği ile tercih edilebilirliği bir kat daha artıyor. Mekanlarınızda manzaranızı engellemeden zengin bir deneyim kazanmanız için bilmeniz gereken en önemli detaylar;


• Tente modelleri: raylı, mafsallı, körüklü, sabit ve çift açılır tente modelleri karşınıza çıkabiliyor.

• Tente sistemleri: otomatik, dekoratif, motorlu, kartal, kasetli ve mafsallı olarak karşınıza çıkıyor.

• Tente kumaşları: akrilik, polyester ve black out tente olarak karşınıza çıkabiliyor.


Bu kapsamda motorlu pergole sistemleri hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız, son yıllarda verdiği hizmetler ile adından sıkça söz ettiren, http://www.albaaluminyum.com. Sitesini inceleyebilir. Zengin ürün seçeneğine bakabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ürün kalitesi, vizyonu ve misyonuyla yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında öncü nitelikte olan tercih edeceğiniz bu firma aldığı sertifika ve belgelerle garantili ürün satışı yaparak, dünya çapında pek çok projede yer alıp, bu sektörde adını korumaktadır.